• piątek , 22 Czerwiec 2018

E-brylanty kod rabatowy

Jeśli chcesz kupić brylant i otrzymać rabat – wejdź na stronę e-brylanty.pl i wygeneruj kod rabatowy poniżej:

 

WYGENERUJ KOD RABATOWY

 

Inwestycje Alternatywne Profit S.A. (IAP) to firma z ponad 20-letnią tradycją i niekwestionowany lider na polskim rynku numizmatycznym. Od 2002 roku wyznacza również trendy w zakresie obrotu metalami i kamieniami szlachetnymi. Jest autoryzowanym dystrybutorem najlepszych mennic świata, w tym PAMP, Royal Canadian Mint, Perth Mint i Rand Refinery.
Dziś IAP cieszy się zaufaniem ponad 40 tys. Klientów w Polsce i na świecie. W ofercie Firmy znajdują się przede wszystkim złoto, srebro, platyna oraz brylanty. Dzięki skali działalności IAP proponuje Klientom nie tylko najbardziej prestiżowe produkty inwestycyjne i kolekcjonerskie, ale także własne, limitowane emisje.
W oparciu o wiedzę i doświadczenie Firma prowadzi również doradztwo finansowe. Od lat wskazuje Klientom najlepsze kierunki inwestycji alternatywnych, dbając o pomnażanie ich kapitału i rozwijanie kolekcjonerskiej pasji.
Klienci IAP obsługiwani są przez takie serwisy jak: e-numizmatyka.pl, fabrykazlota.pl, mennicazlota.pl, emonety.pl, czystesrebro.pl, e-brylanty.pl, kursyzlota.pl, kursysrebra.pl, e-skupzlota.com.pl, pozyczkazazloto.pl oraz e-kantorwalutowy.pl. W 2013 i 2014 roku spółka IAP uruchomiła także stoiska swoich flagowych marek: Mennicy Złota i Fabryki Złota, w centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Katowicach.
Spółka Inwestycje Alternatywne Profit jest notowana na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych.

Related Posts