• czwartek , 25 Luty 2021

Kod rabatowy Atthost

 
Poniżej możesz wygenerować kod rabatowy 10% na usługi hostingowe w atthost.pl:

Pokaż kupon promocyjny

 

Kto ?
AttHost Sp. z o.o. to twór powstały jako kontynuacja działalności firmy AttNet, która świadczy usługi hostingowe pod marką AttHost nieprzerwanie od 2013 roku. Pomyśl, że jesteśmy tacy jak ta strona. Na czasie, z zajawką na nowe technologie. I to jest szczere. Tu nikt nie musi lać wody. Inni mówią, że jesteśmy spoko, że znamy się na rzeczy.

Dlaczego ?
Robimy to dla Ciebie. I dla siebie. Dla Ciebie, bo płacisz nam w złotówkach, w zaufaniu i prawdopodobnie, tak jak my, szukasz w Internecie nowych możliwości. Dla siebie, bo chcemy rozwijać te medium. W duchu wolności osobistej, wolności słowa i sprzeciwu wobec monopolów. Jasne, mamy z tego zyski, ale nigdy „kosztem klientów”, wyłącznie dzięki Klientom.

Jak ?
Nasz stosunek do ograniczeń? Całe szczęście istnieją. Przynajmniej jest się z czym mierzyć. I można być Tym Pierwszym. Zresztą… Taka jest właśnie geneza AttHost. Jako programiści i projektanci potrzebowaliśmy prostych, a przy tym potężnych narzędzi wspierających budowę i rozwój aplikacji internetowych. Nie było. Wtedy Robert rzucił: „A gdyby tak…”. Po chwili Tomek odrzekł: „Poczekaj, daj mi się zastanowić”. Ciąg dalszy znacie. Dzieje się aktualnie na Waszych oczach.

Kod rabatowy Atthost admin
Funkcjonalność
Oferta
Obsługa klienta
Niezawodność

Podsumowanie:

4.8

Related Posts