• czwartek , 25 Luty 2021

Mydevil kod promocyjny – rabatowy

MyDevil.net to organizacja, która rozoczęła swoją działalność w 2008 roku. Od samego początku byli rewelacyjny pod względem administracji różnego rodzaju systemami Unix i Linux. Reazlizują oni uługi od stron www, konta shellowe na serwerach głosowych zamykając. W odstępie krótkiego czasu zyskali miano jednego z większych serwisów hostingowycj w Polsce. Jako pierwsi zrealizowali serwery głosowe Mumble w kraju i nadal dominują tej dziedzinie.

EJQYTM1AYK

Kod rabatowy MyDevil umożliwia 20% zniżki na dowolne usługi!

Pracownicy tej firmy to doświadczeni i utaletnowani administratorzy. Dzięki temu ich oferta jest przemyślana, natomiast korzystanie z niej jest docenianie i chwalone przez nawet najbardziej wymagających ludzi.

Jakość MyDevil.net wypracowana zotała, dzięki rzetelności i umiejętności korzystania z sugeti samych klientów. Ta kompozycja została w pełni doceniona przez wiele firm. Z pewnością najwiękzym plusem jest otwartość i całkowite wpracie i pomoc użytkownikom.

mydevil kod

Nawiązując do plusów oferty MyDevil.net:

1. Nowoczesne rozwiązania – stabilne, bezpieszne o solidne konta Shell

2. Bezpieczeństwo – Serwery realizowane są przez bezpieczny system op. FreeBSD, za pomocą czego użytkownicy mogą “spać spokojnie”. Zewn. serwer backupowy gwarantuje, że w przypadku awarii, Twoje dane zostaną odtworzone.

3. Serwer WWW – Niesamowicie szybki serwer www nginx, jest nieoceniony w porównaniu do oprogramowania używanego na przeciętnych hostach współdziel.

Mydevil kod promocyjny – rabatowy admin
Funkcjonalność
Oferta hostingowa
Obsługa klienta
Stosunek ceny do jakości
Niezawodność

Podsumowanie:

4.6

Ocena użytkowników: 2.6 (22 Ocen)

Related Posts