• wtorek , 27 luty 2024

Kod rabatowy Mintshost 70%

Firma powstała 1 czerwca 2005 roku. Realizacja ich planów i dostosowanie się do rynku spowodowało, że są przodującym serwisem pod względem szeroko rozumianego hostingu.

Kod rabatowy Mintshost.pl – 30% zniżki:

WYGENERUJ KOD RABATOWY

Po wpisaniu kodu rabatowego: wygenerowanego otrzymają Państwo zniżkę 30% na dowolne usługi w MINTSHOST.PL

Miałeś przyjemność korzystania z usług tego serwisu? – Poniżej znajduje się opcja opiniowania. – Oceń!

Ceny w Mintshost potrafią być bardzo niskie, a kody rabatowe pozwalają na jeszcze większe obniżki – nawet o 30%! Rabat przy zakupie hostingu na rok może wynosić aż 65%!

Praca infrastruktury Mintshost z pewnością nie zamykają się w ramach 1 serwera. Centrum bazodanowe składa się z kilkuset serwerów, które znajdują się w Poznaniu. By w pełni zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność użyto specjalnych zastosowań jak np. zasilanie awaryjne UPS czy agregat prądotwórczy. Oferta tej firmy to serwery www, VPS, dedykowane(o poszczególnych parametrach), certyfikaty SSL oraz domeny. Posiadają ofertę nie tylko dla firm, ale także klientów indywidualnych.

mintshost

Doceniany przez klientów hosting i inne usługi są wspierane pomocą techniczną. Najważniejszym plusem tej firmy jest właśnie support. Komplekowa pomoc i niezawodne usługi są deceniane przez wielu klientów. Pomoc techniczna może odbywać się za pomocą kontaktu telefonicznego, mailowego czy wygodnego LiveChata.

W rankingu WHT Mintshost.pl zyskało 5 miejsce.

Kod rabatowy Mintshost 70% admin

Oceń usługi Mintshost.pl

Funkcjonalność
Oferta hostingowa
Obsługa klienta
Cena
Niezawodność

Podsumowanie:

4.9

Podsumowanie

Ocena użytkowników: 0.9 (53 Ocen)

Related Posts