• sobota , 13 kwiecień 2024

Kod promocyjny FunEnglish – 40% zniżki

 

Generuj Kupon rabatowy 40% do FunEnglish.pl

 

Wygeneruj kupon powyżej i skorzystaj z kodu rabatowego 40% na usługi w FunEnglish.pl

FunEnglish.pl to pierwszy w Polsce e-learningowy portal dla uczniów szkół podstawowych. Portal otrzymał grant na innowacje od Unii Europejskiej. Dzięki sprzedaży licencji partnerowi na rynku niemieckim, działa także strona funenglisch.de i planowany jest eksport metody nauczania FunEnglish do pozostałych krajów Unii Europejskiej. FunEnglish.pl w ciągu pierwszych 3 miesięcy zyskał ponad 10 000 użytkowników i 1000 fanów na portalu Facebook. Obecnie ponad 1500 szkół i bibliotek korzysta naszej platformy.

Kurs FunEnglish.pl oparty jest o metodę „Immersion”, która polega na zanurzeniu dziecka w języku angielskim. Polskie dzieci nie mają możliwości stale komunikować się po angielsku w domu i w szkole. FunEnglish.pl tworzy sytuacje komunikacyjne, które wymuszają mówienie i myślenie w języku angielskim. Ucząc się z FunEnglish.pl, dzieci są zanurzone w języku, dzięki czemu postępy są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

Ile razy zastanawiałeś się, co takiego dzieci widzą w grach komputerowych, że potrafią przy nich siedzieć godzinami?

My również zadaliśmy sobie to pytanie, a mając doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, dodaliśmy kolejne: Czy możliwe jest, aby dzieci uczyły się angielskiego z taką samą pasją i zaangażowaniem, jakie objawiają grając w gry lub oglądając filmiki na YouTube?

Odpowiedź brzmi TAK i jest nią strona FunEnglish.pl, na której znajdziesz 60 gier edukacyjnych, setki filmów, piosenek i fotolekcje – wszystko zebrane w spójny kurs języka angielskiego opracowany przez światowej klasy ekspertów.

Kod promocyjny FunEnglish.

Kod promocyjny FunEnglish – 40% zniżki admin

Oceń usługi FunEnglish

Funkcjonalność
Obsługa klienta
Cena

Podsumowanie:

4.9

Podsumowanie

Ocena użytkowników: 0.9 (9 Ocen)

Related Posts