• wtorek , 27 luty 2024

Kod Rabatowy Freshmail 120zł

 

Wygeneruj kod rabatowy

 

  • Założenie konta za pomocą kuponu rabatowego umożliwia skorzystanie z 5 000 kredytów o wartości 120 zł.
  • Jeden kredyt do jedna wiadomość do jednego odbiorcy
  • Kod rabatowy jest jednorazowy

 
FreshMail zapewnia wszystko czego potrzebujesz aby wysyłać efektywne newslettery i mailingi. Darmowe szablony newsletterów, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb, generator formularza zapisu na newsletter, raporty z wysyłek oraz wiele funkcjonalności, które pozwolą Ci łatwo i szybko tworzyć skuteczne kampanie email marketingowe.

FreshMail to także zespół profesjonalistów, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu. Możesz się zwrócić do nich o radę i w kilkanaście miniut uzyskać odpowiedź (pracują od 8:00 do 24:00 ). Oprócz tego na stronie dostępna jest masa samouczków, poradników i filmów.

FreshMail to nowoczesny, intuicyjny i profesjonalny system do email marketingu. Powstał w 2008 roku jednak od tego czasu nieustannie sie rozwija, zarówno firma jak i narzędzie, dzięki któremu zwykły komunikat stać się może niebanalnym przekazem email marketingowym. Dzięki bliskiej współpracy z Klientami, każdego dnia FreshMail jest udoskonalany, tak aby spełniał coraz nowsze wymagania i stawał się bezsprzecznie najlepszym systemem do email marketingu na świecie.

FreshMail to jednak nie tylko niezawodny system do email marketingu, to także zespół profesjonalistów, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu. Ludzie FreshMaila to eksperci z pasją podchodzący do swojej pracy i czerpiący satysfakcje z sukcesów swoich Klientów. Jednak nie sztuka nazywać się ekspertem, sztuka jest to udowodnić – FreshMailowi się to udało. Jest najczęściej nagradzaną agencją za kreatywne działania email marketingowe w Polsce.

logo

Kod Rabatowy Freshmail 120zł admin
Funkcjonalność
Oferta
Obsługa klienta
Niezawodność

Podsumowanie:

5

Related Posts