• środa , 22 maj 2024

Biznes Host Kody Rabatowe

Biznes-Host jest rzetelną i popularną firmą, która na swoim serwisie proponuje usługi nawiązujące do szeroko rozumianego hostingu. Oferta ta to głównie serwery VPS, serwery dedykowane, Hosting i domeny.

 2W7T-HCJ7-BHNK

TH5T-X3EH-T4W2

FF73-BKEE-MPAB

Kod rabatowy na 25% na dowolne usługi w serwisie Biznes-Host.pl

Założenia tego serwisu to zagwarantowanie kompleksowej obsługi Firm, ale również osób indywidualnych, które posiadają biznes w Internecie. Usługi tej firmy są cenione, przez co są tak bardzo popularne. stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Dodatkowo Biznes-host posiada realizację rozwiązań dla kilkudziesięciu serwisów, które potrzebowały indywidualnego podejścia.

Z kodu korzysta się poprzez wpisanie go w odpowiednie miejsce – w tym przypadku podczas Zamówienia serwera WWW – krok 1 – wybór promocji :

kod rabatowy biznes host

lub w trakcie zamówienia VPS

biznes host kod rabatowy

kod

Firma rozpoczęła swoją działalność 1 czerwca 2005 roku, kiedy to swoje plany i pomysły postanowili wcielić w życie. Firma z każdym rokiem zmieniała się i dostosowywała do aktualnych warunków. Teraz biznes-host jest solidną i całkowicie rzetelną firmą, która biorąc udział w wielu ideach i projektach stała się organizacją, która jest jedną z najlepiej prosperujących w Polsce.
Działalność, infraskutura biznes-host, nie ogranicza się do 1 serwera. Główna baza obliczeniowa to niecałe 150 serwerów dedykowanych, umiejscowionych w serwerowniach w Poznaniu oraz inne serwery dzierżawione w niemieckim Hetzener. Na tą chwilę całość grupy klientów to lokalizacja Polska.

kod rabatowy biznes host

Firma ta zadbała, aby serwery pracowały 24 na dobę zaopatrzając serwerownie w profesjonalny mechanizm zasilania awaryjnego – UPS’y oraz agregat prądotwórczy.

Organizacja ta stara się, aby sprzęt z którego po części korzystają klienci był jak najbardziej wydajny i dopasowany do wymagań użytkowników. Znaczna większość sprzętu to:
32Gb pamięci RAM
8 rdzeniowy i7, Amd FX 8
Dyski t. RAID 10

Nawiązując do statystyk, firma udziela usługi na:
> 1800 VPS
> 4000 hostingów WWW
> blisko 20 tysięcy domen

Dodatkowo firma całkowicie zobowiązuje się do tworzenia kopi bezpieczeństwa, aby można było odtworzyć poczte czy serwer www z dnia uprzedniego. Serwery www oraz serwery pocztowe obserwowane są non stop.

 

Biznes Host Kody Rabatowe admin
Funkcjonalność
Oferta hostingowa
Obsługa klienta
Stosunek ceny do jakości
Niezawodność

Podsumowanie:

4.7

Ocena użytkowników: 0.3 (26 Ocen)

Related Posts